BIZNES PARTNERS to autonomiczne biuro, które obejmuje zakresem swojej działalności wszystkie rodzaje FINANSOWANIA - zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorstw.  Założycielem, właścicielem oraz głównym ekspertem firmy BIZNES PARTNERS jest Tomasz Cieśla. Swoje doświadczenie zawodowe związane z pośrednictwem finansowym rozpoczął już w 2003 roku i przez ponad 11 lat był doradcą finansowym oraz menedżerem oddziałów w największych w kraju firmach pośrednictwa i doradztwa finansowego. Ma na swoim koncie dorobek ok. 1600 zrealizowanych z sukcesem kredytów hipotecznych oraz wieluset kredytów firmowych, leasingów i kredytów konsumpcyjnych na łączną kwotę ponad 200-stu milionów PLN.

W chwili obecnej biuro BIZNES PARTNERS bazuje w 95% na poleceniach i rekomendacjach dotychczasowych klientów. Wynik ten jest skutkiem podejścia firmy, bazującego na rzetelności, fachowości oraz pełnym rozeznaniu i realizowaniu preferencji klientów.

BIZNES PARTNERS posiada zawarte z wiodącymi bankami i instytucjami finansowymi umowy współpracy, dzięki którym klient niemal w każdym przypadku nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z usługą. Jest to zatem bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu masz dostęp do wszystkich banków w jednym miejscu wraz z możliwością ich merytorycznego porównania oraz pełnej koordynacji procesu kredytowego.

Zapraszam do współpracy

Tomasz Cieśla

14 lat doświadczenia

Finansowanie zakupu, budowy nieruchomości na cele mieszkaniowe oraz finansowanie innych celów zabezpieczone hipoteką na nieruchomości

180 MLN ZŁOTYCH

zrealizowanych kredytów HIPOTECZNYCH i KONSUMPCYJNYCH

95%

zrealizowanych kredytów HIPOTECZNYCH i KONSUMPCYJNYCH

Scroll to top